Loading


Eğitimciler tarafından Eğitimciler için Mesleki Gelişim

Promethean Profesyonel Geliştirme Ekibi, eğitimcilerin öğrenme ortamlarını dönüştüren ve öğrenci başarısını destekleyen etkileyici teknolojileri etkili bir şekilde uygulamaya koymalarına yardımcı olmak için çok çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Esnek Mobil Standlar

Minimum çaba ile, Mobil Standları sınıf veya dersin ihtiyaçlarına göre kolayca hareket ettirin.

Yüksekliği Ayarlanabilir Standlar

Güç gereksinimi olmayan ve bir yay sistemi kullanan Yüksekliği Ayarlanabilir Standlar, ActivPanel'in yukarı ve aşağı hareket etmesini kolaylaştırır.

Uzun süreli kullanım

Tüm standlar bakım gerektirmez ve kapsamlı bir standart garanti içerir.

 

Kurs Kataloğumuzu Keşfedin

Kurs teklifimiz, eğitmenlere uygulamalı deneyimler sunmak için özel olarak tasarlanmış en iyi uygulamalardan kaynaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Rozetini kazan

Promethean Professional Development kurslarını tamamlayarak ve etkinliklere katılarak benzersiz rozetleri nasıl kazanabileceğinizi öğrenin.

Daha Fazla Bilgi

Promethean öğrenin

Promethean yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak bir kaynak koleksiyonu için Learn Promethean sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Bilgi
 


Öğretmenler tarafından Kişiselleştirilmiş Eğitim

Promethean Mesleki Gelişim programının kalbinde, öğretmenler tarafından geliştirilen ve sunulan geniş bir deneyimler ve olaylar sunuluyor ve eğitmenlere öğretim katılımını destekleyen dersler ve etkinlikler tasarlamalarına yardımcı olmak için en iyi uygulamalardan yararlanılıyor.

Tüm Promethean Eğitim Danışmanları, Google ™ Sertifikalı Seviye 2 Eğitimcileridir ve öğretim, müfredat geliştirme ve eğitim liderliğinde geniş deneyime sahiptir.

 

Profesyonel Gelişim Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

İletişime Geç