Loading


ActivPanel® Titanium

70″ 4K, 75″ 4K, 86″ 4K

En Güçlü, Öğretmen Dostu Sınıf Çözümü

Promethean’ın en yüksek performans seviyesini sunan ActivPanel Titanyum, mevcut en sezgisel ve entegre öğrenme deneyimini sunar. Gelişmiş etkileşim, üretkenlik ve etkileşim araçlarıyla donatılmış ActivPanel Titanyum, öğretmenlere ve öğrencilerin sınıfta her andan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olur.

 
 

Kusursuz ve Basitleştirilmiş Bir Kullanıcı Deneyimi

ActivPanel Elements serisi, en sık kullanılan araçları öğretmenlerin parmaklarına yerleştirerek kullanıcı merkezli bir tasarım yaklaşımıyla oluşturuldu.

Yeni Birleşik Menüye her zaman ekranın herhangi bir yerinden erişilebilir ve öğretmenlerin ders akışını aksatmadan içerik ve kaynaklar arasında sorunsuz hareket etmelerini sağlar.
Birleşik Menü, Promethean’ın bugüne kadarki en sezgisel gezinme deneyimini sunan, öğretmenin tüm favori uygulamalarına, araçlarına ve dosyalarına gidilecek bir yer sağlar.

 
 
 
 
 
 


Kusursuz ve Basitleştirilmiş Bir Kullanıcı Deneyimi

ActivPanel'in yeni Birleşik Menüsüne, ekranın herhangi bir yerinden her zaman erişilebilir ve öğretmenlerin ders akışını aksatmadan içerik ve kaynaklar arasında sorunsuz hareket etmelerini sağlar.


Locker uygulaması, bir öğretmenin tüm favori uygulamalarına, araçlarına ve dosyalarına gitmek için kolaylık sağlar,
Promethean’ın bugüne kadarki en sezgisel navigasyon deneyimini sunar. 
Bağlanmanın Yeni Yolları

ActivPanel Titanyum, tümü bir düğmeye dokunarak mevcut olan çeşitli öğretim araçlarıyla önceden yüklenmiştir. Sezgisel Beyaz Tahta uygulamasını kullanarak öğrencilerle işbirliği yapın. Herhangi bir ekrandaki herhangi bir içeriğe açıklama ekleyin ve Spinner ve Timer uygulamalarıyla heyecan yaratın.

  


Sınırsız Yazma Deneyimi

Promethean’in seçkin Vellum ™ yazı teknolojisi, endüstrinin en doğal yazı deneyimini sunar. Senaryo gecikmesi ve yanlış vuruşlardan kaynaklanan rahatsızlıklardan arınmış Vellum teknolojisi, öğretmenlerin ve öğrencilerin içgüdüsel olarak etkileşime girmelerini sağlayan kağıda yazı yazma performansı pürüzsüz kılar. Ek olarak, ActivPanel Titanyum, kalem, dokunma ve avuç içi silme arasındaki farkları otomatik olarak algılar ve öğretmenlerin ve öğrencilerin kolayca işbirliği yapmasını sağlar.

 

Anında - Eğitime Başlayın


Yakınlık Algılama
Oda içerisinde hareket algılandığında, ActivPanel Titanium arka planda otomatik olarak ısınır. Öğretmenler artık panelin herhangi bir yerinde parmağınızı tıklatarak dersleriyle hızlı bir şekilde başlayabilirler.

BT Desteği ve Güvenliği için Tasarlandı


  • Yerleşik Android ™ 8 işletim sistemi yeni bir hız, güvenlik ve güvenilirlik düzeyi sunar.
  • Gelişmiş kablosuz güncellemeler, yazılım ve bellenim güncellemelerini yapmak için gereken süreyi ve çabayı azaltır.
  • Dahil olan tüm yazılımlar, uygulamalar ve platform hizmetleri devam eden geliştirmeler için bilerek tasarlanmıştır. 

Activpanel Titanium'un sınıfınız için neler yapabileceğini görün


İletişime Geç