Yapay Zekayı Hayata Geçirin

UKit Explore oluşturması kolay ve programlanabilir robotik setidir. Maker ruhunu beslemek için tasarlanmıştır. Öğrenciler robotları oluşturarak ve programlayarak robotik otomasyonu deneyimleyebilirler.

ZENGİN ÖĞRENME İÇİN AÇIK KAYNAK KODLU ROBOTİK SETİ

UKit Explore, Arduino açık kaynak platformuyla donatılmıştır. Dünya çapında kullanıcıların katkılarından meydana gelen inanılmaz miktarda elektronik ve programlama öğrenme kaynağı sunan eşsiz bir anakarta sahiptir.

OTONOM SÜRÜŞ DENEYİMİ

Sahip olduğu sensörler ve anakart sayesinde UKit Explore, programlama yoluyla otonom hat izleme ve sürüş gerçekleştirebilir.

Daha fazla matematik ve fizik bilgisinin uygulanmasıyla performans daha da optimize edilebilir.

Endüstriyel uyumu ve açık kaynak desteği sayesinde harici sensör ve komponentler de her zaman projelerinize eklenebilir.

FARKLI ÖĞRENCİ DÜZEYLERİ İÇİN ÇOKLU KODLAMA DİLLERİ

Küçük yaş grupları için blok tabanlı kodlamadan başlayarak deneyimli kodlama öğrencileri için C / C ++ dahil olmak üzere pek çok metin tabanlı programlama dilini destekler.

FARKLI ÖĞRENCİ DÜZEYLERİ İÇİN ÇOKLU KODLAMA DİLLERİ

Öğretmenlerin eğitim programını sınıfa kolayca entegre etmelerini sağlamak için geliştirilmiş özel bir müfredata sahiptir. Bu içerikler programlama ve robotik alandaki deneyimli eğitimciler ve saygın üniversite görevlileri ile birlikte geliştirilmiştir.

UBTECH ROBOTICS COMPETITION

(URC)

SMART FACTORY PROGRAMI

Öğrenciler URC SMART FACTORY turnuvasına uKit Explore ile katılabilirler. 

Turnuvadaki görevleri yerine getirirken insanların yaptıkları işleri robotları ile tam olarak yapabilmek için hem doğru kararlar alabilen bir robot programlamak zorunda kalacaklar, hem de robotun tasarımı aşamasında mekanik çözümler üretmeleri gerekecek.

İlkokul ve Ortaokul seviyesi için uygun

60+ Saat Ders İçeriği

600+ Komponent ve Parça

34+ Resmi Model

LED Lamba (LED Eye)

Bluetooth Hoparlör

16 Servo Motor

4 Sensör