ubtech_logo

 Destek Sayfası

5d820de6cc532.png

UCODE

UCode, Scratch programlamaya dayanır ve hem yazılım hem de donanım programlamayı destekler. Kullanıcılar klavye kullanmak yerine blokları sürükleyerek programlama yapabilirler. UCode sadece ilginç oyunlar ve animasyonlu işler yaratmakla kalmaz, aynı zamanda UBTECH'in donanım ürünlerini de programlayabilir.

5f02a0b5a3641.jpg

UFINDER

Çevrimdışı eğitim yazılımı taramasını ve kod düzenlemeyi destekleyerek rahat öğretim ve basit oluşturma sağlar.

Windows XP, Windows 7 ve üzeri sürümleri destekler

5d5cac052eed7.png

YANSHEE

Yanshee APP, Yanshee'yi monte etmek, sökmek, kontrol etmek ve Blockly ve DRP'de programlama yapmak, servoları ayarlamak, sensörleri ayarlamak ve ürettiklerinizi başkalarıyla paylaşmak için kullanılabilir.

5d820d234e709.png

ALPHA MINI

AlphaMini Uygulaması, UBTECH Mini Robot için destekleyici bir uygulamadır. Bu uygulama, robotun bazı işlevlerinin kontrol edilmesine ve kullanılmasına yardımcı olabilir, robot programlama hakkında bilgi edinmek için grafiksel programlama araçlarını kullanabilir, robotun yapılandırmasını ve bilgilerini görüntüleyip kurabilir.

5d820d684e709.png

UKIT EXPLORE

uKit Explore PC yazılımı, uKit Explore Kit ile ilişkilendirilmiştir, Blockly'de programlama yapmak için kullanılabilir ve Arduino IDE ile uyumlu olabilir, farklı seviyelerde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için C / C ++ desteği sunar.

Windows
5d820d9f3b5dc.png

UKIT EDU

uKit EDU APP, robotların yapımı, programlanması (Blockly / PRP) ve uzaktan kontrolü için tasarlanmış bir eğitim yazılımıdır. Yazılım, uKit yapı taşları donanımı, sensörler, direksiyon dişlisi ve ana kart kontrolü ile birlikte kullanılır. Kullanıcıların resmi özelleştirilmiş ders kitapları (AI serisi, Programlanabilir Jimu Robot-Giriş Seviyesi, Programlanabilir Jimu Robot-İleri Seviye, vb.) Aracılığıyla canlı ve ilginç bir robot modeli oluşturmasına olanak tanır.

5d820dc31cd94.png

UBTECH EDU

UBTECH EDU, robotların yapımı, programlanması ve uzaktan kontrolü için tasarlanmış bir eğitim yazılımıdır. Programlanabilir Jimu Robot-Giriş Seviyesi ve Programlanabilir Jimu Robot-İleri Seviye müfredatı içerir ve Blockly ve DRP tarafından DIY modellerinin oluşturulmasını ve programlanmasını destekler.

5d820e2a9e8c6.png

JIMU

Jimu APP, Jimu Robotları oluşturmak, kontrol etmek ve programlamak için ve ayrıca kreasyonlarınızı başkalarıyla paylaşmak için kullanılabilir.

5d820e4d20a9d.png

UAPP CREATOR

uAPP Creator, görsel bir Android uygulama geliştirme platformudur. Kullanıcıların temel Java bilgisi, kodlama ve çeşitli programlama komutlarının hafızasına sahip olması gerekmez. Android uygulamalarının geliştirme ve üretimini yalnızca yapı taşlarını sürükleyip çekerek tamamlayabilirler.

Mac