Promethean_background_top_3.png
Nickel-page-AP7-Nickel-Front-Main-HERO-2

ActivPanel

Nickel

65" 4K, 75" 4K, 86" 4K

Tüm Temel Özellikler, Hepsi Bir Arada ve Değer Odaklı

 

Değer odaklı ActivPanel Nikel interaktif ekran, öğretmenlere ihtiyaç duydukları her şeyi kutudan çıkarır çıkarmaz sağlamak için tasarlanmıştır. İnternete hazır ve öğretim araçlarıyla önceden yüklenmiş ActivPanel Nikel, eski beyaz tahta sistemlerini kullanımı kolay ve oldukça yetenekli bir interaktif ekranla değiştirmek isteyen okullar için uzun vadeli, güvenilir bir çözümdür.

Sınıf İçin Amaca Uygun Olarak Tasarlandı

Sağlam Etkileşim

Öğretmenler ve öğrenciler aynı anda 15'e kadar temas noktasıyla işbirliği yapabilir. Avuç içi reddetme teknolojisi, kullanıcıların bir elini tahtaya doğal bir şekilde koymalarına ve istenmeyen işaretler yapmadan güvenle yazmalarına olanak tanır.

Bağlantısız Öğretim

ActivPanel Nickel'in kontrollü, çok cihazlı yansıtma özelliği, öğretmenlerin özgürce hareket etmelerine ve sınıfın herhangi bir yerinden ders vermelerine olanak tanır. Bir ders sırasında öğretmen, doğrudan ActivPanel'den paylaşılan ekranlarla etkileşime girerek öğrenci işbirliğini ve katılımını artırabilir.

nickel_gallery_1.gif

Güçlü Ses

Daha iyi işiten öğrenciler daha iyi öğrenirler. ActivPanel Nickel'in çift, öne bakan hoparlörü net ve zengin ses sağlar.

Kolay Cihaz Bağlantısı

Öğretmenler, HDMI ve USB bağlantısı için öne bakan bağlantı noktalarına kolayca erişebilir.

Hepsi Bir Arada ve Bağlantılı

ActivPanel Nickel, Google Drive ve OneDrive bulut depolamaya kolay erişim ile yerleşik Android 8 işletim sisteminin hız, güvenlik ve güvenilirliğine sahiptir.

Güçlü Ders Teslim Yazılımı

Promethean’ın ödüllü eğitim yazılımı çözümlerini kullanarak interaktif dersler verin. ClassFlow® ve ActivInspire®, yıllık abonelik olmadan dahildir.

Wi-Fi® Bağlantısı

Dahil edilen Wi-Fi Modülü, çeşitli ağ ihtiyaçları için gereken esnekliği sağlar ve daha fazla sınıf hareketliliği sunar.

Promethean_background_mid_3.png

Sorunsuz ve Basitleştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

Promethean Akıllı Tahta

ActivPanel Nikel, en sık kullanılan araçların tümünü öğretmenlerin parmaklarının ucuna ve doğal görüş açısına yerleştiren devrim niteliğinde yeni bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu Birleşik Menü her zaman erişilebilirdir ve öğretmenlerin ders akışını kesintiye uğratmadan içerik ve kaynaklar arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmesine olanak tanır.

Nickel-Seamless-User-Experience-0420.gif

Birleştirilmiş menü içindeöğretmenlere tüm favori uygulamaları, araçları ve dosyaları için gidecekleri tek bir yer sağlayarak zamandan tasarruf sağlar ve teknolojiyle öğretimi kolaylaştırır.

Spinner-timer-whiteboard-NI.png

Etkileşime Girmenin Yeni Yolları

 

ActivPanel Nickel, Classroom Essential uygulamalarını ve çeşitli öğretim araçlarını içerir - tümü tek bir düğmeye dokunarak kullanılabilir. Dersleri anında tamamlamak için son derece sezgisel Whiteboard uygulamasındaki sonsuz tuvali kullanın. Herhangi bir kaynaktan herhangi bir içeriğin üzerine çizin, vurgulayın ve açıklama ekleyin. Yakalama içeriğini hızla ekrana getirin, kırpın ve daha fazla tartışma için Whiteboard uygulamasında açın. Özelleştirilebilir Spinner ve Timer uygulamalarıyla herhangi bir derse veya aktiviteye heyecan katın.

BT Desteği ve Güvenliği için Tasarlandı

 

  • Yerleşik Android ™ 8 işletim sistemi, yeni bir hız, güvenlik ve güvenilirlik düzeyi sunar.

  • Gelişmiş kablosuz güncellemeler, yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri yapmak için gereken zamanı ve çabayı azaltır.

  • Dahil edilen tüm yazılımlar, uygulamalar ve platform hizmetleri, devam eden geliştirmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

  • Her paneldeki bireysel kullanıcı profilleri, öğretmenlerin kimlik bilgilerinin, dosyalarının ve tarayıcı verilerinin güvende kalmasını sağlar.

Design-IT-support-Ti.png
Copy%20of%20Promethean_background_mid_4_

Ödüllü Ders Dağıtım Yazılımı

 

Promethean’ın ödüllü eğitim yazılımı çözümlerini kullanarak ilgi çekici, etkileşimli dersler verin. ClassFlow® ve ActivInspire®, öğretmenler için öğretmenler tarafından tasarlanan ve yıllık abonelik gerekmeden ActivPanel Elements serisinin satın alınmasına dahil olan Promethean tarafından oluşturulur ve desteklenir.

NEW-ActivInspire-TI_0819v1.1.png

Dünyanın dört bir yanındaki eğitimciler tarafından tanınan ve sevilen ActivInspire, dinamik dersler oluşturmak ve sunmak için geniş bir araç paketi sunar.

ClassFlow-AP7-Hero-0420.png

Her zaman, her yerden erişimle gelişmiş işbirliği araçları sağlayan bulut tabanlı ders verme yazılımı.

Promethean_background_mid_2.png
Panel-Managment-header-image-2019-squigg

Teknoloji Yöneticileri için Zaman ve Kaynaktan Tasarruf Edin

 

Promethean Panel Yönetimi, okul BT yöneticilerine, kuruluşlarındaki tüm ActivPanel Elements serisi etkileşimli ekranları yönetmeleri için tek bir yer sağlar. Uzaktan kablosuz güncellemeleri kolayca dağıtın, yeni paneller kaydedin, izinleri ayarlayın ve daha fazlasını yapın!

writing-experience.png

Sınırsız Bir Yazma Deneyimi

 

Promethean’ın Vellum ™ yazma teknolojisi, sınırlama olmaksızın özgün bir yazma deneyimi sunarak öğretmenlerin ve öğrencilerin kendinden emin, akıcı ve doğal bir şekilde yazmasına olanak tanır. Yazma hızlı ve doğrudur ve beklendiği gibi çalışır. Kalemler yazar ve parmaklar dokunur - kuru silinen bir beyaz tahtaya yazmak gibidir, ancak daha iyisi.