Image_001.png

Proje Çözümlerimiz

This is your Project Page. It's a great opportunity to help visitors understand the context and background of your latest work. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share.

01

Kiosk

Üretim alanlarından konferans salonlarına, kurum içi eğitim merkezlerinden fuar alanlarına kadar geniş bir kullanım ağına sahip olan bilgilendirme kiosk ekranları, hızlı ve kesintisiz iletişim sağlar.

02

Videowall

Videowall askı sistemlerimiz kendi tasarımımız olup servis(tamir, bakım vb.) işlemleri için hızlıca videowall kontrol ünitelerine ulaşabilmenizi sağlar.

Image_020.jpg

03

DİJİTAL KÜRSÜ

Kürsüler, eğitim ve iş hayatın ilk tarihlerde ortamlarda sadece elinizdeki kağıt ve çeşitli evrakları masaya koyma amaçlı ortaya çıkmıştır. Çağın ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık dijital sunumlar ve yönetilebilir ekranlar ile bir çok farklı işlev kazanmıştır.

04

BİLGİLENDİRME EKRANI

Kapı yanı ekranları en efektif şekilde kullanmak ve içerideki anlık toplantı ve sonraki süreçleri duyurmak için kullanılır.

05

ASANSÖR İÇİ EKRAN

Asansör içi ekranı, firmaların, mağazaların, otel ve haftanelerin çok katlı yapılarında asansör için ekranlarını hızlı, efektif ve hatasız yönetilmesi için kullanılan ekran tipidir. Ayrıca özel yazılımımız sayesinde ekran içeriklerini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

06

Endustriyel Monitörler

Image_0.png

SIGNTRAL

07

SIGNTRAL

SIGNTRAL, firmaların ofis, dükkan veya mağazalarında çoklu ekranların hızlı, efektif ve hatasız yönetilmesi için geliştirilmiş bir yazılım sistemidir. Sistem açık devre ve kapalı devre olarak çalışabilmektedir.