Promethean_background_top_6.png
active_board.png

ActivBoard

10 Touch

88"

ActivBoard 10 Touch, ilgi çekici, etkili öğrenme deneyimlerini kolaylaştırmak için sezgisel dokunma etkileşimini ve Promethean’ın ödüllü yazılımını bir araya getiriyor.

Ödüllü Yazılım ile Çok Kullanıcılı İşbirlikçi Ekran

ActivBoard Touch, gerçekten etkileşimli bir öğrenme deneyimi sağlamak için çoklu dokunma işlevini, kuru silme yazmayı ve ödüllü yazılımı birleştirir. Öğretmenlere, günlük eğitimlerini uygun bir maliyetle desteklemek için çok çeşitli araçlar sağlar.

acitveboard_1.png

Çoklu Dokunmatik Etkileşimli Ekran

Aynı anda 10 dokunma noktası ve 2 kalem ile çok kullanıcılı etkileşim

acitveboard_4.png

Çok Amaçlı Kuru Silinebilir Yüzey

Öğretmenlere ve öğrencilere optimum görüntüleme, çok kullanıcılı etkileşim ve kuru silme yazma sunan 3'ü 1 arada bir yüzey sağlar

acitveboard_2.png

Tak ve Çalıştır

Sistemi açmak ve anında başlamak için bilgisayarınızı ActiveBoard Touch'a bağlayın. 

acitveboard_3.png

İlgi Çekici Dersler

Ürününüz ile beraber gelen ödüllü yazılımımız ClasFlow ve ActiveInspire ile etkileşimli dersler ve değerlendirmeler oluşturun ve sunun.

Promethean_background_mid_6.png

Sorunsuz ve Basitleştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

ActiveBoard, en sık kullanılan araçların tümünü öğretmenlerin parmaklarının ucuna ve doğal görüş açısına yerleştiren devrim niteliğinde yeni bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu Birleşik Menü her zaman erişilebilirdir ve öğretmenlerin ders akışını kesintiye uğratmadan içerik ve kaynaklar arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmesine olanak tanır.

ActiveBoard_image.png

Birleştirilmiş menü içindeöğretmenlere tüm favori uygulamaları, araçları ve dosyaları için gidecekleri tek bir yer sağlayarak zamandan tasarruf sağlar ve teknolojiyle öğretimi kolaylaştırır.

Ödüllü Ders Dağıtım Yazılımı

 

Promethean’ın ödüllü eğitim yazılımı çözümlerini kullanarak ilgi çekici, etkileşimli dersler verin. ClassFlow® ve ActivInspire®, öğretmenler için öğretmenler tarafından tasarlanan ve yıllık abonelik gerekmeden ActivBoard serisinin satın alımına dahil olan Promethean tarafından oluşturulur ve desteklenir.

Award-wining-sorftware-Activinspire-Clas