Promethean Panel Yönetimi

Promethean Panel Yönetimi, kurumlarındaki tüm ActivPanel Elements serisi etkileşimli ekranları merkezi ve uzaktan yönetme yeteneği sağlayarak okul teknolojisi yöneticilerine zamandan, paradan ve emekten tasarruf sağlar. Yöneticiler, ActivPanel Elements serisi panellerin güvenli olduğundan ve öğretmenlerin en yeni Promethean aygıt yazılımına, yazılıma ve Classroom Essential uygulamalarına erişebildiğinden emin olabilir.

Panel-Managment-lifestyle-header-image-2
Panel-Managment-my-promethean-0420.png

Panelleri Kaydedin ve Konfigürasyonları Uygulayın
 

ActivPanels'ı myPromethean mobil yardımcı uygulamasına veya myPromethean bulut tabanlı portal üzerinden kolayca kaydedin. Portal ayrıca yöneticilere herhangi bir konumdan güç yönetimi ve ağ ayarları dahil olmak üzere panel yapılandırmaları oluşturmak ve uygulamak için kullanılabilecek kullanışlı bir gösterge panosu sağlar.

en_badge_web_generic-1.png
apple-store-icon-transparent-6-1.png
Promethean_background_mid_2.png

Cihaz ve Kullanıcı Ayrıntılarını Kolayca Görüntüleyin
 

MyPromethean portalı, yöneticilerin tüm ActivPanel Elements serisi ekranlarını ve kuruluş genelinde kayıtlı kullanıcıları takip etmesine olanak tanır. Model, seri numarası ve yazılım sürümü gibi panel ayrıntılarının yanı sıra kullanıcı rolleri ve hesap durumlarını görüntüleyin.

Panel-Managment-header-image-2019-squigg
Promethean_background_mid_8.png
Panel-Managment-security-and-update-0420

Güncellemeleri Uygulayın ve Güvenliği Artırın

ActivPanel Elements serisi için yeni Promethean aygıt yazılımı, yazılımı ve uygulama özellikleri kullanıma sunulduğunda, kuruluş veya panel yöneticileri myPromethean portalı aracılığıyla uzaktan güncellemeleri hızlı ve kolay bir şekilde dağıtabilir. Güncellemeler, kullanılabilir olduklarında veya yönetici için uygun olan bir zamanda uygulanabilir.