Promethean_background_top_2.png
AP-Titanium-Front-main-HERO-new-unified-

ActivPanel

Titanium

70" 4K, 75" 4K, 86" 4K

En Güçlü, Öğretmen Dostu Sınıf Çözümümüz

 

Promethean’ın en üst düzeyde performansını sunan ActivPanel Titanium etkileşimli ekran, mevcut en sezgisel ve entegre öğrenme deneyimini sağlar. Gelişmiş etkileşim, üretkenlik ve katılım araçlarıyla dolu ActivPanel Titanium, öğretmenlerin ve öğrencilerin sınıftaki her andan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olur.

Sınıf İçin Amaca Uygun Olarak Tasarlandı

Sağlam Etkileşim

Öğretmenler ve öğrenciler aynı anda 20 dokunma noktası ve eşzamanlı kalem, dokunma ve avuç içi silme ile işbirliği yapabilirler. Birden çok pencereyi yeniden boyutlandırın, sürükleyin ve çoklu görev için taşıyın ve aynı anda birkaç içerik türü veya uygulamadan öğretin.

Bağlantısız Öğretim

ActivPanel Titanium’un kontrollü, çok cihazlı yansıtma özelliği öğretmenlerin özgürce hareket etmelerine ve sınıfın herhangi bir yerinden ders vermelerine olanak tanır. Bir ders sırasında öğretmen, doğrudan ActivPanel'den paylaşılan ekranlarla etkileşime girerek öğrenci işbirliğini ve katılımını artırabilir.

titanium_animasyon_1.gif

Çift Yakınlık Sensörü

ActivPanel Titanium, odaya biri girdiğinde otomatik olarak ısınır. Öğretmenler yalnızca bir düğmeye dokunarak hızlı bir şekilde başlayabilir.

Öğretmen Dostu Orta Konsol

Öğretmen düşünülerek tasarlanan ActivPanel Titanium, ergonomik, açılı bir kontrol konsoluna sahiptir. Öğretmenler artık Birleşik Menüye, ses kontrollerine, kaynak seçimine ve daha fazlasına hızlı ve kolay erişime sahip.

Wi-Fi® ve Bluetooth®

Çeşitli ağ ihtiyaçları için gereken esnekliği sağlar ve daha fazla sınıf hareketliliği sunar. Bluetooth, robotlar ve laboratuvar sensörleri gibi STEAM tabanlı donanımlara kolay bağlantı sağlar.

Yüksek İşlemci Gücü

ActivPanel Titanium, Google Drive ve OneDrive bulut depolamaya kolay erişim ile yerleşik Android 8 işletim sisteminin hızına, güvenliğine ve güvenilirliğine sahiptir.

Yüksek Ses Kapasitesi

Daha iyi işiten öğrenciler daha iyi öğrenirler. ActivPanel Titanium’un bası geliştirilmiş, öne bakan hoparlörleri sınıfı tam kapsamlı ses ve üstün doğrulukla doldurur

Promethean_background_mid_4.png

Sorunsuz ve Basitleştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

ActivPanel Titanium, en sık kullanılan araçların tümünü öğretmenlerin parmaklarının ucuna ve doğal görüş açısına yerleştiren devrim niteliğinde yeni bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu Birleşik Menü her zaman erişilebilirdir ve öğretmenlerin ders akışını kesintiye uğratmadan içerik ve kaynaklar arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmesine olanak tanır.

Titanium-Seamless-User-Experience-0420.g

Birleştirilmiş menü içindeöğretmenlere tüm favori uygulamaları, araçları ve dosyaları için gidecekleri tek bir yer sağlayarak zamandan tasarruf sağlar ve teknolojiyle öğretimi kolaylaştırır.

Spinner-timer-whiteboard-1.png

Etkileşime Girmenin Yeni Yolları

 

ActivPanel Titanium, Classroom Essential uygulamalarını ve çeşitli öğretim araçlarını içerir - tümü tek bir düğmeye dokunarak kullanılabilir. Dersleri anında tamamlamak için son derece sezgisel Whiteboard uygulamasındaki sonsuz tuvali kullanın. Herhangi bir kaynaktan herhangi bir içeriğin üzerine çizin, vurgulayın ve açıklama ekleyin. Yakalama içeriğini hızla ekrana getirin, kırpın ve daha fazla tartışma için Whiteboard uygulamasında açın. Özelleştirilebilir Spinner ve Timer uygulamalarıyla herhangi bir derse veya aktiviteye heyecan katın.

Ödüllü Ders Dağıtım Yazılımı

 

Promethean’ın ödüllü eğitim yazılımı çözümlerini kullanarak ilgi çekici, etkileşimli dersler verin. ClassFlow® ve ActivInspire®, öğretmenler için öğretmenler tarafından tasarlanan ve yıllık abonelik gerekmeden ActivPanel Titanium serisinin satın alımına dahil olan Promethean tarafından oluşturulur ve desteklenir.

Award-wining-sorftware-Activinspire-Clas
vellum-writing-experience.png

Sınırsız Bir Yazma Deneyimi

 

Promethean’ın Vellum ™ yazma teknolojisi, sınırlama olmaksızın özgün bir yazma deneyimi sunarak öğretmenlerin ve öğrencilerin kendinden emin, akıcı ve doğal bir şekilde yazmasına olanak tanır. Yazma hızlı ve doğrudur ve beklendiği gibi çalışır. Kalemler yazar ve parmaklar dokunur - kuru silinen bir beyaz tahtaya yazmak gibidir, ancak daha iyisi.

Promethean_background_mid_2.png

Teknoloji Yöneticileri için Zaman ve Kaynaktan Tasarruf Edin

 

Promethean Panel Yönetimi, okul BT yöneticilerine, kuruluşlarındaki tüm ActivPanel Elements serisi etkileşimli ekranları yönetmeleri için tek bir yer sağlar. Uzaktan kablosuz güncellemeleri kolayca dağıtın, yeni paneller kaydedin, izinleri ayarlayın ve daha fazlasını yapın!

Panel-Managment-header-image-2019-squigg
Promethean_background_mid_5.png

Öğretmeye Başlayın - Anında

Teaching-Sensors.png

Yakınlık Algılama

 

ActivPanel Titanium, birisi odaya girdiğinde arka planda otomatik olarak ısınır ve zamandan tasarruf sağlar. Öğretmenler artık panelin herhangi bir yerinde parmak dokunuşuyla derslerine hızlı bir şekilde başlayabilirler.

BT Desteği ve Güvenliği için Tasarlandı

Design-IT-support-Ti.png
  • Yerleşik Android ™ 8 işletim sistemi, yeni bir hız, güvenlik ve güvenilirlik düzeyi sunar.

  • Gelişmiş kablosuz güncellemeler, yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri yapmak için gereken zamanı ve çabayı azaltır.

  • Dahil edilen tüm yazılımlar, uygulamalar ve platform hizmetleri, devam eden geliştirmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

  • Her paneldeki bireysel kullanıcı profilleri, öğretmenlerin kimlik bilgilerinin, dosyalarının ve tarayıcı verilerinin güvende kalmasını sağlar.