Promethean_background_top_vellum.png
vellum-lockup.png

Vellum Yazma Teknolojisi

Promethean’ın Vellum Yazma Teknolojisi, özelleştirilmiş yerleşik işletim sisteminden sınıfının en iyisi donanım bileşenlerine ve Promethean tarafından geliştirilen yazma uygulamalarına kadar uçtan uca bir deneyim sunmak için standart dokunmatik teknolojilerin ötesine geçer. Geleneksel dokunma teknolojilerinin aksine, Vellum güncellemeler yoluyla zaman içinde gelişmeye devam edecektir. Vellum'un her bileşeni, öğretmenler ve öğrenciler için özgün ve işbirliğine dayalı bir yazma deneyimi sunmak için optimize edilmiştir.

Sınırları Olmayan Bir Yazma Deneyimi

Sınıfta yazma deneyiminin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, yazma teknolojimizle her zaman performans çıtasını yükseltmeye çalışıyoruz. ActivPanel Elements serisinde, mümkün olan en iyi yazma deneyimini yaratmaya çalıştık. Öğretmen geri bildirimlerini yenilikçi yeni teknolojilerle birleştirerek kendi özel çözümümüzü geliştirdik.

VELLUM-animation-text2.gif

Vellum'un her bileşeni, en uygun sistemi oluşturmak için özenle seçildi ve Vellum, Promethean tarafından geliştirildiğinden, yazma deneyimini zaman içinde sürekli olarak güncelleyebilir ve iyileştirebiliriz.

Bulut Tabanlı ve Tüm Etkileşimli Ekranlarda Kullanılabilir

glass-1.png

Özel İşlenmiş Cam

Özel olarak işlenmiş cam kaplama, çeşitli sınıf aydınlatma senaryolarında en iyi görüntüleme deneyimi için gelişmiş parlama önleyici özelliklerle pürüzsüz ve rahat bir his yaratır.

operating-system-2.png

Özelleştirilmiş İşletim Sistemi

 

Özelleştirilmiş Android ™ 8 İşletim Sistemi, bir kişinin yazmasıyla ilgili bilgilerin mümkün olan en iyi şekilde işlenmesini sağlamak için optimize edilmiştir.

sensors-2.png

Gelişmiş Sensörler ve Algoritmalar

 

Gelişmiş dokunmatik sensörler ve güçlü algoritmalar, nesne boyutunun ve konumunun son derece hassas bir şekilde algılanması için kızılötesi sinyalleri algılar ve işler.

apps-1.png

Classroom Temel Uygulamaları

 

Whiteboard ve Annotate gibi Promethean tarafından geliştirilen uygulamalar, Vellum’un sınıfının en iyisi bileşenlerinden tam olarak yararlanır ve sürekli olarak yükseltilebilir.

firmware-1.png

Daima Güncel Ürün Yazılımı

 

ActivPanel Elements ürün yazılımı, ActivPanel'in ömrü boyunca dokunma olaylarının hızlı ve doğru bir şekilde algılanmasını sağlamak için zaman içinde güncellenebilir.

Accessories.png

Amaca Uygun Aksesuarlar

 

Bataryasız kalemlerimiz ve silgilerimiz, öğretmenlerin geri bildirimlerine göre özel olarak tasarlanmıştır ve panelin camıyla kusursuz bir şekilde çalışır ve düşük bir maliyetle yüksek hassasiyet sunar.

Vellum Avantajı

vellum-advantage.gif

Vellum'daki temel teknoloji, son derece hassas dokunma algılaması sağlamak için yüzey kızılötesi (IR) temeline dayanır. Yüzey IR'sinin ötesine geçen Vellum, otantik, akıcı ve neredeyse kusursuz bir yazma deneyimi için avucunuzu ekranda dinlerken yazma veya kalemin arkasıyla silme gibi gelişmiş işlevsellik ve performans sunar. Cam ve dokunmatik bileşenlerle sınırlı geleneksel IR veya diğer üçüncü taraf dokunma teknolojilerinin aksine, Promethean uçtan uca bir deneyim sunarak panelde yazmayı gerçekten kusursuz hale getirir.

 

Vellum Promethean tarafından geliştirildiğinden, performans iyileştirmeleri için tek bir satıcıya güvenmez ve yeni teknolojiler ortaya çıktıkça yazma deneyimini sürekli olarak iyileştirebiliriz.

Öğretmenler ve Öğrenciler için

Promethean’ın Vellum yazma teknolojisi, sınırsız, özgün bir yazma deneyimi sunarak öğretmenlerin ve öğrencilerin kendinden emin, akıcı ve doğal bir şekilde yazmalarına olanak tanır. Yazma hızlı ve doğrudur ve beklendiği gibi çalışır. Kalemler yazar, parmaklar dokunur ve avuç içi silinir * - kuru silinen bir beyaz tahtaya yazmak gibidir, ancak daha iyidir.

 

* Modele göre değişir

vellum-teachers-and-students-1.png
Vellum-Schools-and-IT.png

Okullar ve BT Yöneticileri için

Okullar ve BT uzmanları, ActivPanel Elements serisinin ömrü boyunca mevcut olan en iyi yazma deneyimini aldıklarından emin olabilirler. Vellum ile, Promethean uygulamaları, işletim sistemi ve ürün yazılımı güncellemelerini kolayca gerçekleştirme yeteneği, yazma deneyiminin yalnızca zamanla daha iyi olacağı ve öğretmenler ve öğrenciler tarafından benimsenme oranını artıracağı anlamına gelir.