background_activeinspire.png

ActivInspire

Ders Dağıtım Yazılımı

ActivInspire, etkileşimli ekranlar için işbirliğine dayalı bir ders sunum yazılımıdır. Dünyanın dört bir yanındaki eğitimciler tarafından tanınan ve sevilen ActivInspire, dinamik dersler oluşturmak ve sunmak için geniş bir araç paketi sunar.

NEW-ActivInspire-TI_0819v1.1.png
1

Etkileşimli Dersler Oluşturun

ActivInspire’ın sezgisel kontrol paneli ve geniş ödüllü ders oluşturma araçları paketi, öğretmenlerin öğrencilerin ilgi çekici içerikle ilgisini çekmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

2

Mevcut Kaynakları Kullanın

Öğretmenler, PowerPoint slaytları ve PDF'ler gibi mevcut kaynaklarını kolayca içe aktarabilir ve multimedya dosyalarını yerleştirebilir.

3

Öğrenci Katılımını Artırın

Çoklu dokunma işlevi ve etkileşimli matematik araçları, Spotlight ve daha fazlası gibi benzersiz etkileşim özellikleriyle sınıfın önünde öğrenci işbirliğini teşvik edin.

4

Platformunuza İndirin

Artık 4K panel deneyimleri için optimize edilmiş olan ActivInspire, Windows®, Mac® ve Linux® işletim sistemlerinde indirilebilir.

NEW-ActivInspire-ActivitiesI_0819v1.1.pn

Yeni Etkileşimli Aktiviteler!

 

Öğretmenler artık tamamen özelleştirilebilir, etkileşimli etkinliklerle etkileşim kurmanın yeni yollarına sahip. Eşleştirme, Flash Kartlar, Bulmaca, Hafıza ve daha fazlasını içeren 10 önceden hazırlanmış şablon arasından seçim yapın. Öğretmenler, her bir etkinliği konuya göre hızlı bir şekilde uyarlayabilir ve tam ekran, çoklu dokunma özelliği ile etkileşime girmeleri için birden fazla öğrenciyi sınıfın önüne davet edebilir.