1/3

AstroBot Upgraded Kit

Kitteki tüm bloklar, uzay macerasına başlamak için AstroBot, Rover ve Astron olmak üzere üç karakterden herhangi birine yerleştirilebilir. Veya hayal gücünüzü kullanarak kendi Jimu robot yapımınızı icat edebilirsiniz. Bluetooth hoparlör ve kızılötesi sensör.

bg_16.jpg
bg_15.jpg

İlişkilendirilebilir Bir Karakter

Bir uzay macerası hikayesinde bir karakter olarak yaratılan ve hikaye boyunca 24 oyun seviyesi ile entegre edilen AstroBot kiti, STEAM öğrenmenizi eğlenceli ve kolay hale getirmenize yardımcı olur.

3D Bina Rehberi "Uygulamalı Eğlence!"

Görsel yönü, ilk kez inşaat yapanlar için yeni ve sürükleyici bir deneyim sunuyor. Kılavuzu takip etmek kolaydır ve süreç eğlencelidir.

PRP Oynayan “Özel!”

“Pose-Record-Play” hafıza programlama modu, robot üzerinde rastgele bir eylem tasarlamanıza ve kaydetmenize olanak tanır, ardından robot önceden ayarlanmış eylemi tekrarlayabilir.

AstrobotEasy.jpg

Blok Kodlama Öğrenmek "Süper Kolay!"

Grafik sürükle ve bırak programlama düzenleyicisi, herhangi bir programlama bilgisi olmadan basit, özel hareketler oluşturmanıza olanak tanır. Kendi kodlamanızla yaratma, sonunda ödül gibi olan şeydir.

bg_16.jpg

Dünyaya Bağlanmak "İlham Verin ve İlham Alın!"

Fikirlerinizi ve Kendin Yap modellerinizi, dünya çapında üretici ve meraklılarla büyüyen çevrimiçi topluluk aracılığıyla paylaşın.

AstrobotIn.jpg

Kutuda

387 geçmeli parça ve konektör

5 düzgün hareket robotik servo motor

1 kızılötesi sensör

2 LED ışık

1 Bluetooth hoparlörü

1 yeni ana kontrol kutusu

1 hikaye albümü