5d80aa1a89c5b_edited_edited.jpg
AlphaMini

YAPAY ZEKA ROBOTİK UYGULAMALARI DENEYİMLEMEK VE KEŞFETMEK

İnsansı robot AlphaMini, çeşitli seviyelerde AI robotik bilgi ve uygulamalarını öğretmek için ideal bir platformdur. Hem çok yönlü bir öğretim asistanı hem de AI robotik müfredat sunumu için temel bir taşıyıcı olarak hizmet edebilir.

pro3-01.jpg
ÖĞRETİM ASİSTANI

AlphaMini, özelleştirilmiş öğretim etkinliklerini bire bir veya küçük gruplar halinde uygulayabilir. Eğitimcilerin okuma, yazma, matematik, İngilizce gibi temel konuların yanı sıra mekanik, hareket kontrolü ve bilgisayar bilimi gibi robotik ile bağlantılı çok çeşitli alanları öğretmelerine yardımcı olabilir.

pro3-02.jpg
​ÖĞRENCİ KATILIMINI ARTIRMA

AlphaMini, insanlarla etkileşimini mümkün olduğunca doğal ve sezgisel hale getirmek için tasarlanmıştır. Göz alıcı görünümü, canlı yüz ifadeleri ve hapşırma gibi son derece insani davranışlarıyla öğretmenleri ve öğrencileri ile kolayca duygusal bağlar kurabilir.

pro3-03.png

AI ROBOTİK MÜFREDATI DAHİL

AI ROBOTİK MÜFREDATI DAHİL

Bu alandaki eğitimciler ile birlikte geliştirilen AlphaMini müfredatı, yapay zeka robotik öğrenimi sağlamak için test edilmiş ve optimize edilmiştir. Öğrenciler ayrıca süreç boyunca ekip çalışması, proje yönetimi, problem çözme ve iletişim becerilerini geliştirebilirler.

ÖĞRENCİLER KENDİ AKILLI DÜNYALARINI YARATIYORLAR

AlphaMini tamamen programlanabilir bir robottur. “Öğrenme + yapma” eğitim yaklaşımına dayanan AlphaMini platformu, öğrencilerin sonunda inovasyona yol açan AI robotik teknolojilerini ve becerilerini öğrenmelerini ve uygulamalarını sağlar.

pro3-04.jpg
pro3-05.jpg

UBTECH KENDİNDEN GELİŞTİRİLEN AÇIK ROSA PLATFORMU

AlphaMini, Android tabanlı SDK'ya ve harici eğitim uygulamaları ve hizmetleriyle birleştirilebilen belgelere sahip açık bir platform olan ROSA ile yerleşiktir. Yüksek düzeyde genişletilebilir platforma dayalı olarak eğitimciler, öğrenciler daha fazla öğrenme kaynağı elde ederken öğretim etkinliklerini özelleştirebilir.

Konuşma Etkileşimi

Çevre Algılama

Bilgisayar Görüşü

Sensör Entegresi

Pil Yönetimi

Karar Verme

Hareket Kontrolü

Çoklu Cihaz Bağlantısı

Duygusal İfade

Kaynak Tahsisi

İlkokul (üst sınıf) + Ortaokul

HD kamera

14 Servo

3 Sensör

4 Mikrofon

Stereo Ses

Çift IPS LCD

Jiroskop

İletişim Kiti

pro3-06.jpg